Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Wiem, ale nie powiem”. Lubelska posłanka pod ostrzałem dziennikarzy, ale i koleżanki z listy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2019 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Wróg - śmiertelny wróg- kolega(żanka) z partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy Nawłoci z Górek Czechowskich zrobili jej darmową reklamę bo uzyskała aż 10 tysięcy głosów w samym Lublinie a w poprzednich wyborach parlamentarnych ledwie 2 tysiące i nie dostała się do Sejmu. Dobra robota. Tak trzymać
A może przypomnisz trollu ile głosów dostał Krawczyk?
 A chętnie przypomnę bo zdobył nawet nieco więcej głosów niż w zeszłorocznych wyborach samorządowych i osiągnął swój cel czyli mandat poselski. Popatrz lepiej trollu ile głosów zdobyli rok temu w wyborach samorządowych twoi Obrońcy Pustych Butelek po Piwie na Górkach Czechowskich. W tym samym okręgu (Czechów) wszystkie 7 osób z jednej listy zdobyło 15% tego co sam jeden Kowalczyk. "Lokomotywa" listy Obrońców Nawłoci znany tutaj Filipowicz - 217 głosów.... słownie: dwieście siedemnaście. To już większe poparcie zdowywają przwodniczący samorządu szkolnego
I po cóż te złośliwości oraz zestawienie wyników wirtualnego z realnym kandydatem, który na dodatek nie korzystał z wielkopowierzchniowej reklamy i wsparcia „gadających głów" oraz mediów, które są na liście umów Urzędu Miasta Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepytajcie kartofla z nory na 10 jedno poprawne o ksywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborczy kurz opad i należy wziąć się do pracy dla narodu. Ale jak można pracować dla dobra Polski i Polaków gdy się nie ma podstawowej wiedzy. Swoje również dołożyli wyborcy. Jakim trzeba być inteligentnym by do sejmu wprowadzać lewicę w kraju uważanym za na świecie i znanym z walki z komunizmem. Totalna paranoja historyczna. KO wprowadzając do sejmu swoich posłów może liczyć na starych wyjadaczy i oczywiście na Grzesia Schetyne który raczej będzie myślał o przyszłorocznych wyborach na przewodniczącego partii niż i pracy dla kraju.. PSL to partia która można wskazać jaki największego wygranego w wyścigu o stołek. Nie od dziś wiadomo że że jest raczej partia pilnująca własnego i rodzinnego interesu i wcześniej czy później przy obecnym podziale mandatów w Senacie programowo zbliży się do PiS-u im to nie przeszkadza czy lewica czy prawica aby interes się kręcił. Największa zbieranina jest Konfederacja która chyba najszybciej podzieli się na mniejsze obozy bo jak można żyć w małżeństwie z rozsądku a nie z miłości. Mamy tam narodowców którzy chcą silnego państwa opartego na historii kościele i bohaterach narodowych. Przeciwieństwem jest Korwin wpatrzony na wschód i i Putina. Dobrze że nie mają większości bo za rok może dwa płacilibyśmy rublami a nie złotówkami. I na koniec partia wygranych czyli PiS z potężnym poparciem jak na warunki Polski. Za to z wirem obietnic których raczej będzie ciężko zrealizowac. W nowym Sejmie może lepiej nie będzie ale śmieszniej. I jeszcze coś o kulturze wybrańców narodu. Jaki szary obywatel z przykrością muszę stwierdzić że większość ustępujących posłów tej kultury nie miała Pan Staś z pod budki z piwem i tu ukłony dla pana Stasia ma więcej kultury niż niektórzy posłowie oraz wiedzę przewyższającą wiedzę pani poseł Wcislo. Serdecznie pozdrawiam moich rodaków Polaków życząc miłego weekendu słonecznego i rodzinnego. Pozdrawiam Kisiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne że kiedy była POtrzeba, znała odPOwiedź na pytanie, jak wsPOmóc dewelo-rozwój na terenach ochrony przyrody i jak POgrzebać niekorzystne wyniki plebiscytu zorganizowanego celem przepchnięcia tego geszeftu. W nagrodę dostała miejsce na topie listy i będzie mogła kontynuować misję promocji dewelo-rozwoju w skali całego kraju za lepszy pieniądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiem, ale nie powiem"- co zrobiła Marta Wcisło żeby "zrzucić" koleżanki z listy Koalicji Obywatelskiej. Niech się zastanowi nad swoją nieczystą grą... a swoją drogą ciekawe pod kogo pani posłanka się "podepnie" na Wiejskiej, bo sama to chyba nic mądrego nie wymyśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie tak Pani Posłanka rządzić w Sejmie jak na Niepodległości 5a to proszę od razu zmienić opcję polityczną... Tam lubią miernych biernych ale wiernych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dziennikarz zapyta ją o Górki Chchowskie i zdradę o świcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od Lisowskiej - jako jedyna w regionie odważyła się rozpocząć walkę o czyste powietrze - cała reszta naszych lokalnych polityków boi się zająć niewygodnym tematem, a to że nas trują nikogo nie obchodzi a najmniej Panią Martę, która od czystego powietrza woli deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za różnica czy wie kto wybiera marszałka seniora? Co ona się na quiz z sejmowych zasad wybiera czy jak? A ta druga pewnie obryta jak dzięcioł. Żenua. Pierwsze szkolenie jakie powinni dostawać wszyscy i to niezależnie od partii to jak powiedzieć pseudodziennikarskim hienom s-aj tak, żeby poczuli podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży. Aj waj. Z pewnością nie wie wielu bardziej życiowych, dotyczących obywateli rzeczy. Ja tu widzę kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłam z prośbą u Pani Poseł i powiedziała " nikt Ci więcej nie obieca jak polityk.....".Smutne ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm.. ponoć frekwencja w tym roku dość wysoka. A ja jestem ciekawy jak wypadłby ogólnopolski sondaż, w którym jedynym pytaniem byłoby: czy uważasz, że wybrany poseł trafił do sejmu aby reprezentować obywatela i dbać o jego dobro, zdrowie, edukację, bezpieczeństwo i szeroko pojętą pomyślność. Tak, doprawdy jestem ciekaw jak by się to procentowo rozłożyło. Mam takie przeczucie, że więcej byłoby odpowiedzi, że nie. No tylko, że to oczywiście stoi w sprzeczności z sensem głosowania w ogóle. Wszystkich ich bym zwolnił. jakby to mogło fantastycznie wszystko funkcjonować gdyby przyjąć strukturę korporacyjną z powiedzmy 4 osobowym zarządem składającym się z przedstawicieli najpopularniejszych sondażowo partii i oni by zatrudniali takich posłów, ministrów z tym zastrzeżeniem, że za każdy przekręt i działanie, które szkodzi społeczeństwu odpowiadają głowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie tym wpisom, to robota Pani W. i jej opłaconych trolli. Osoba, która nie potrafi merytorycznie walczyć własnie w ten sposób próbuje zdyskredytować rywali. Ciekawe kogo nagra i sfotografuje w Sejmie specjalistka od podsłuchów i ukrytych zdjęć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha Marta Hahahahaha i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich co się tak tą polityką podniecają mam pytania - nr1 czy wiecie jaka kwota wolna od podatku przysługuje posłowi, a jaka obywatelowi. Pewnie sporo osób wie. Pytanie nr2 czy wiecie do daje posłowi praca w sejmie oprócz oczywistych pieniążków. Pewnie sporo osób jest sobie to w stanie wyobrazić. Pytanie nr3 czy wiecie jakie konsekwencje ponoszą posłowie za swoje nieudane, szkodliwe działania (nie te, które teoretycznie mogą ponieść, ale te, które rzeczywiście ponoszą)? To bardzo dobra fucha. To dlatego tak się tam pchają. A Ciebie drogi rodaku mają tak jak i mnie daleko w ciemnej i śmierdzącej odchłani D_PY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot w wersji żenskiej wazne ze koryto marta hrum hrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani pojechała do sejmu przepychać konkretne ustawy dla dewelorozwoju a nie po to żeby błyskać wiedzą. Tam trzeba wiedzieć jaki guzik naciskać a jaki guzik to już powiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to wszystko śmieszne. Taka zabawa w dziecinne zgadywanki. Czy quiz jest najważniejszy w sprawowaniu mandatu posła? Ale "paliwka" różnego rodzaju cieniasom dostarcza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajajajaj lublinerzy, obraliście na podobieństwo swoje. Będzie śmieszno i straszno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...